V150A36M500B2
VicorVicor
V150A36M500B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 500W
Φύλλα δεδομένων: V150A36M500B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A36M500B2
Αριθμός εξαρτήματος V150A36M500B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4754 pcs Φύλλο δεδομένων V150A36M500B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.89A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A36M400BS3
V150A36M400BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 400W
Σε απόθεμα: 4543 pcs
Κατεβάστε: V150A36M400BS3.pdf
RFQ
V150A36M500B3
V150A36M500B3
Σε απόθεμα: 5627 pcs
Κατεβάστε: V150A36M500B3.pdf
RFQ
V150A36M500B
V150A36M500B