V150A24T500BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 500W
Φύλλα δεδομένων: V150A24T500BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A24T500BS
Αριθμός εξαρτήματος V150A24T500BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4391 pcs Φύλλο δεδομένων V150A24T500BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 20.83A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.83A
Αριθμός μέρους βάσης V150A24T500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A28C400BF
V150A28C400BF
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 28V 400W
Σε απόθεμα: 5487 pcs
Κατεβάστε: V150A28C400BF.pdf
RFQ
V150A24T500BL
V150A24T500BL
Σε απόθεμα: 262 pcs
Κατεβάστε: V150A24T500BL.pdf
RFQ
V150A24T500BS2
V150A24T500BS2
Σε απόθεμα: 4001 pcs
Κατεβάστε: V150A24T500BS2.pdf
V150A24T500BN2
V150A24T500BN2
Κατεβάστε: V150A24T500BN2.pdf
V150A24T500BS3
V150A24T500BS3