V150A24T400BF
VicorVicor
V150A24T400BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 400W
Φύλλα δεδομένων: V150A24T400BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A24T400BF
Αριθμός εξαρτήματος V150A24T400BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5883 pcs Φύλλο δεδομένων V150A24T400BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.67A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A24M500BS3
V150A24M500BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 500W
Σε απόθεμα: 5776 pcs
Κατεβάστε: V150A24M500BS3.pdf
RFQ
V150A24M500BS2
V150A24M500BS2
Σε απόθεμα: 5296 pcs
Κατεβάστε: V150A24M500BS2.pdf
RFQ
V150A24T400BF3
V150A24T400BF3
Κατεβάστε: V150A24T400BF3.pdf
V150A24T400B2
V150A24T400B2
Κατεβάστε: V150A24T400B2.pdf
V150A24T400B
V150A24T400B
Κατεβάστε: V150A24T400B.pdf
V150A24T400BG2
V150A24T400BG2
Κατεβάστε: V150A24T400BG2.pdf
V150A24T400BG3
V150A24T400BG3
Κατεβάστε: V150A24T400BG3.pdf
V150A24T400BF2
V150A24T400BF2