V150A12T500B
VicorVicor
V150A12T500B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 500W
Φύλλα δεδομένων: V150A12T500B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A12T500B
Αριθμός εξαρτήματος V150A12T500B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4847 pcs Φύλλο δεδομένων V150A12T500B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 41.67A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A12T500B3
V150A12T500B3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5498 pcs
Κατεβάστε: V150A12T500B3.pdf
RFQ
V150A12T400BN3
V150A12T400BN3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 400W
Σε απόθεμα: 4023 pcs
Κατεβάστε: V150A12T400BN3.pdf
RFQ
V150A12T500BF
V150A12T500BF
Κατεβάστε: V150A12T500BF.pdf
V150A12T500BG
V150A12T500BG
Σε απόθεμα: 277 pcs
Κατεβάστε: V150A12T500BG.pdf
V150A12T400BN
V150A12T400BN
Κατεβάστε: V150A12T400BN.pdf
V150A12T400BS
V150A12T400BS
Κατεβάστε: V150A12T400BS.pdf
V150A12T500BF2
V150A12T500BF2
Κατεβάστε: V150A12T500BF2.pdf
V150A12T400BN2
V150A12T400BN2
Κατεβάστε: V150A12T400BN2.pdf
V150A12T500B2
V150A12T500B2
Κατεβάστε: V150A12T500B2.pdf
V150A12T400BS2
V150A12T400BS2
Κατεβάστε: V150A12T400BS2.pdf
V150A12T500BF3
V150A12T500BF3
Κατεβάστε: V150A12T500BF3.pdf
V150A12T400BS3
V150A12T400BS3
Κατεβάστε: V150A12T400BS3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών