V150A12C500BN
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 500W
Φύλλα δεδομένων: V150A12C500BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A12C500BN
Αριθμός εξαρτήματος V150A12C500BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4412 pcs Φύλλο δεδομένων V150A12C500BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 41.67A
Αριθμός μέρους βάσης V150A12C500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A12E400B
V150A12E400B
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 400W
Σε απόθεμα: 5578 pcs
Κατεβάστε: V150A12E400B.pdf
RFQ
V150A12C500BS
V150A12C500BS
Σε απόθεμα: 4736 pcs
Κατεβάστε: V150A12C500BS.pdf
RFQ
V150A12C500BN3
V150A12C500BN3
Κατεβάστε: V150A12C500BN3.pdf
V150A12C500BS2
V150A12C500BS2
Κατεβάστε: V150A12C500BS2.pdf
V150A12C500BN2
V150A12C500BN2