V110B5E150BN2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 150W
Φύλλα δεδομένων: V110B5E150BN2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110B5E150BN2
Αριθμός εξαρτήματος V110B5E150BN2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5410 pcs Φύλλο δεδομένων V110B5E150BN2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 84.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A