V110B3V3E75BL3
VicorVicor
V110B3V3E75BL3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Φύλλα δεδομένων: V110B3V3E75BL3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110B3V3E75BL3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5791 pcs Φύλλο δεδομένων V110B3V3E75BL3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 81.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 22.73A
Αριθμός μέρους βάσης V110B3V3E75 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110B3V3E75BG2
V110B3V3E75BG2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4403 pcs
Κατεβάστε: V110B3V3E75BG2.pdf
RFQ
V110B3V3E75BN3
V110B3V3E75BN3
Σε απόθεμα: 4116 pcs
Κατεβάστε: V110B3V3E75BN3.pdf
RFQ
V110B3V3E75BL
V110B3V3E75BL