V110B24M200BN3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 200W
Φύλλα δεδομένων: V110B24M200BN3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110B24M200BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5053 pcs Φύλλο δεδομένων V110B24M200BN3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A