V110B24C150BN3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 150W
Φύλλα δεδομένων: V110B24C150BN3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110B24C150BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5780 pcs Φύλλο δεδομένων V110B24C150BN3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A
Αριθμός μέρους βάσης V110B24C150 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110B24C200B
V110B24C200B
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 200W
Σε απόθεμα: 579 pcs
Κατεβάστε: V110B24C200B.pdf
RFQ
V110B24C200B3
V110B24C200B3
Σε απόθεμα: 515 pcs
Κατεβάστε: V110B24C200B3.pdf
RFQ
V110B24C150BN
V110B24C150BN