V110A8H200BS3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 200W
Φύλλα δεδομένων: V110A8H200BS3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110A8H200BS3
Αριθμός εξαρτήματος V110A8H200BS3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4078 pcs Φύλλο δεδομένων V110A8H200BS3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.7%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A
Αριθμός μέρους βάσης V110A8H200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A8H200BN2
V110A8H200BN2
Σε απόθεμα: 5364 pcs
Κατεβάστε: V110A8H200BN2.pdf
RFQ
V110A8H300BF2
V110A8H300BF2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 8V 300W
Σε απόθεμα: 4070 pcs
Κατεβάστε: V110A8H300BF2.pdf
RFQ
V110A8H200BS
V110A8H200BS