V110A48T400BF3
VicorVicor
V110A48T400BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων: V110A48T400BF3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110A48T400BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5866 pcs Φύλλο δεδομένων V110A48T400BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A
Αριθμός μέρους βάσης V110A48T400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A48T400BL3
V110A48T400BL3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 374 pcs
Κατεβάστε: V110A48T400BL3.pdf
RFQ
V110A48T400BG3
V110A48T400BG3
Σε απόθεμα: 4629 pcs
Κατεβάστε: V110A48T400BG3.pdf
RFQ
V110A48T400BF
V110A48T400BF
Σε απόθεμα: 5284 pcs
Κατεβάστε: V110A48T400BF.pdf
V110A48T400BF2
V110A48T400BF2
Κατεβάστε: V110A48T400BF2.pdf
V110A48T400BL2
V110A48T400BL2
Κατεβάστε: V110A48T400BL2.pdf
V110A48T400B
V110A48T400B