V110A3V3M150BL3
VicorVicor
V110A3V3M150BL3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V110A3V3M150BL3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110A3V3M150BL3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3984 pcs Φύλλο δεδομένων V110A3V3M150BL3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 81.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 45.45A
Αριθμός μέρους βάσης V110A3V3M150 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A3V3M150BG3
V110A3V3M150BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4509 pcs
Κατεβάστε: V110A3V3M150BG3.pdf
RFQ
V110A3V3M150BF3
V110A3V3M150BF3
Σε απόθεμα: 4630 pcs
Κατεβάστε: V110A3V3M150BF3.pdf
RFQ
V110A3V3M150BL
V110A3V3M150BL