V110A36T400B
VicorVicor
V110A36T400B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 400W
Φύλλα δεδομένων: V110A36T400B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110A36T400B
Αριθμός εξαρτήματος V110A36T400B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4532 pcs Φύλλο δεδομένων V110A36T400B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 11.11A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11.11A
Αριθμός μέρους βάσης V110A36T400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A36T400BG
V110A36T400BG
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 355 pcs
Κατεβάστε: V110A36T400BG.pdf
RFQ
V110A36T300BS3
V110A36T300BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 300W
Σε απόθεμα: 5975 pcs
Κατεβάστε: V110A36T300BS3.pdf
RFQ
V110A36T400BF2
V110A36T400BF2
Σε απόθεμα: 4224 pcs
Κατεβάστε: V110A36T400BF2.pdf
V110A36T400B3
V110A36T400B3