V110A28C400BF3
VicorVicor
V110A28C400BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 400W
Φύλλα δεδομένων: V110A28C400BF3.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 373 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 373 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110A28C400BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373 pcs Φύλλο δεδομένων V110A28C400BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.7% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 14.28A 66V - 154V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 14.28A Αριθμός μέρους βάσης V110A28C400
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A28C400B2
V110A28C400B2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5055 pcs
Κατεβάστε: V110A28C400B2.pdf
RFQ
V110A28C300BS3
V110A28C300BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 28V 300W
Σε απόθεμα: 4479 pcs
Κατεβάστε: V110A28C300BS3.pdf
RFQ
V110A28C400BF
V110A28C400BF
Κατεβάστε: V110A28C400BF.pdf
V110A28C400BG
V110A28C400BG
Σε απόθεμα: 348 pcs
Κατεβάστε: V110A28C400BG.pdf
V110A28C400BL
V110A28C400BL
Σε απόθεμα: 368 pcs
Κατεβάστε: V110A28C400BL.pdf
V110A28C400B
V110A28C400B