V110A28C300B
VicorVicor
V110A28C300B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 300W
Φύλλα δεδομένων: V110A28C300B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110A28C300B
Αριθμός εξαρτήματος V110A28C300B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4331 pcs Φύλλο δεδομένων V110A28C300B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.7%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.71A
Αριθμός μέρους βάσης V110A28C300 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A24T400BN2
V110A24T400BN2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 400W
Σε απόθεμα: 4097 pcs
Κατεβάστε: V110A24T400BN2.pdf
RFQ
V110A28C300BF
V110A28C300BF
Σε απόθεμα: 4506 pcs
Κατεβάστε: V110A28C300BF.pdf
RFQ
V110A24T400BN3
V110A24T400BN3
Σε απόθεμα: 377 pcs
Κατεβάστε: V110A24T400BN3.pdf
V110A28C300B2
V110A28C300B2
Κατεβάστε: V110A28C300B2.pdf
V110A24T400BS2
V110A24T400BS2
Κατεβάστε: V110A24T400BS2.pdf
V110A24T400BN
V110A24T400BN
Σε απόθεμα: 385 pcs
Κατεβάστε: V110A24T400BN.pdf
V110A28C300BF3
V110A28C300BF3
Κατεβάστε: V110A28C300BF3.pdf
V110A28C300BF2
V110A28C300BF2
Κατεβάστε: V110A28C300BF2.pdf
V110A24T400BS
V110A24T400BS
Κατεβάστε: V110A24T400BS.pdf
V110A28C300BG
V110A28C300BG
Κατεβάστε: V110A28C300BG.pdf
V110A28C300B3
V110A28C300B3
Κατεβάστε: V110A28C300B3.pdf
V110A24T400BS3
V110A24T400BS3
Κατεβάστε: V110A24T400BS3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών