V110A15M300B2
VicorVicor
V110A15M300B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 300W
Φύλλα δεδομένων: V110A15M300B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110A15M300B2
Αριθμός εξαρτήματος V110A15M300B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4960 pcs Φύλλο δεδομένων V110A15M300B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 20A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A