V110A12C400BS2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 400W
Φύλλα δεδομένων: V110A12C400BS2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V110A12C400BS2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4301 pcs Φύλλο δεδομένων V110A12C400BS2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33.33A
Αριθμός μέρους βάσης V110A12C400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A12C400BS3
V110A12C400BS3
Σε απόθεμα: 4629 pcs
Κατεβάστε: V110A12C400BS3.pdf
RFQ
V110A12C400BN3
V110A12C400BN3
Σε απόθεμα: 5681 pcs
Κατεβάστε: V110A12C400BN3.pdf
RFQ
V110A12C400BS
V110A12C400BS