V110A12C400BF
VicorVicor
V110A12C400BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 400W
Φύλλα δεδομένων: V110A12C400BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110A12C400BF
Αριθμός εξαρτήματος V110A12C400BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4530 pcs Φύλλο δεδομένων V110A12C400BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33.33A
Αριθμός μέρους βάσης V110A12C400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110A12C300BS2
V110A12C300BS2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 300W
Σε απόθεμα: 5279 pcs
Κατεβάστε: V110A12C300BS2.pdf
RFQ
V110A12C400BF2
V110A12C400BF2
Σε απόθεμα: 5799 pcs
Κατεβάστε: V110A12C400BF2.pdf
RFQ
V110A12C300BS
V110A12C300BS
Κατεβάστε: V110A12C300BS.pdf
V110A12C300BS3
V110A12C300BS3
Κατεβάστε: V110A12C300BS3.pdf
V110A12C400BF3
V110A12C400BF3
Κατεβάστε: V110A12C400BF3.pdf
V110A12C400BL
V110A12C400BL
Σε απόθεμα: 371 pcs
Κατεβάστε: V110A12C400BL.pdf
V110A12C400B
V110A12C400B