MDCM30AP480M160A50
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 160W
Φύλλα δεδομένων: MDCM30AP480M160A50.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 271 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDCM30AP480M160A50 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 160W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 271 pcs Φύλλο δεδομένων MDCM30AP480M160A50.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Σειρά VI Chip® DCM® Ισχύς (Watts) 160W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Αλλα ονόματα DCM3623T40R53A6M00 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 90.8% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.34A 9V - 40V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.34A εφαρμογές -