MDCD28AP120M320A50
VicorVicor
MDCD28AP120M320A50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος EVAL BRD FOR MDCM28AP120M320A50
Φύλλα δεδομένων: MDCD28AP120M320A50.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 173 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 173 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDCD28AP120M320A50 Κατασκευαστής Vicor
Διαθέσιμη ποσότητα 173 pcs Φύλλο δεδομένων MDCD28AP120M320A50.pdf
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 16 V ~ 50 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος MDCM28AP120M320A50 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά VI Chip® DCM® ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Ισχύς - εξόδου 320W Έξοδοι και Τύπος 1, Isolated
Αλλα ονόματα 1102-5424 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - εξόδου 26.67A Τύπος του σκάφους Fully Populated