IB048Q120T53N1-CB
VicorVicor
IB048Q120T53N1-CB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC
Φύλλα δεδομένων: 1.IB048Q120T53N1-CB.pdf2.IB048Q120T53N1-CB.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 311 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 311 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IB048Q120T53N1-CB Κατασκευαστής Vicor
Διαθέσιμη ποσότητα 311 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IB048Q120T53N1-CB.pdf2.IB048Q120T53N1-CB.pdf
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 38 V ~ 55 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος IB048Q120T53N1 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά VI Brick® IBC ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Ισχύς - εξόδου 650W Έξοδοι και Τύπος 1, Non-Isolated
Αλλα ονόματα 1102-1110
IB048Q120T53N1CB
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Αλλαγή 1MHz
Λεπτομερής περιγραφή IB048Q120T53N1 VI Brick® IBC DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Τρέχουσες - εξόδου 53A