FE175D480T033FP-00
VicorVicor
FE175D480T033FP-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT
Φύλλα δεδομένων: 1.FE175D480T033FP-00.pdf2.FE175D480T033FP-00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 290 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FE175D480T033FP-00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 290 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FE175D480T033FP-00.pdf2.FE175D480T033FP-00.pdf
Βάρος 0.245 lb (111.13g) Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.75" L x 1.50" W x 0.38" H (95.3mm x 38.2mm x 9.6mm)
Σειρά VI Brick® AC Front End Ισχύς (Watts) 330W
Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP Module Αλλα ονόματα 1102-1553
FE175D480T033FP00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
κανονισμός φορτίο 1% κανονισμός γραμμή 1%
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.9A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.9A εγκρίσεις CE, cULus, EN, IEC, TUV