DCM3714VD2H53E0C01
VicorVicor
DCM3714VD2H53E0C01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 48V 500W
Φύλλα δεδομένων: DCM3714VD2H53E0C01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 230 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCM3714VD2H53E0C01 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 48V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230 pcs Φύλλο δεδομένων DCM3714VD2H53E0C01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάση - Εισόδου (Min) 200V Τάση - Εισόδου (Max) 400V
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.75" L x 1.40" W x 0.37" H (95.1mm x 35.5mm x 9.3mm)
Σειρά VI Chip® DCM® Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Box Αλλα ονόματα 1102-5512
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποδοτικότητα 93.4% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.42A