DCM3714BD2H26F0C09
VicorVicor
DCM3714BD2H26F0C09 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 600W
Φύλλα δεδομένων: DCM3714BD2H26F0C09.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 177 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCM3714BD2H26F0C09 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177 pcs Φύλλο δεδομένων DCM3714BD2H26F0C09.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 2.121kV
Τάση - Εισόδου (Min) 200V Τάση - Εισόδου (Max) 420V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 3.83" L x 1.40" W x 0.37" H (97.3mm x 35.5mm x 9.3mm)
Σειρά VI Chip® DCM® Ισχύς (Watts) 600W
Συσκευασία Box Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Αλλα ονόματα 1102-5546
285-2588-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 93% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 25A 200V - 420V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εφαρμογές ITE (Commercial)