DCM3414V50M06A8C01
VicorVicor
DCM3414V50M06A8C01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 5V 180W
Φύλλα δεδομένων: DCM3414V50M06A8C01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 237 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCM3414V50M06A8C01 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 5V 180W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 237 pcs Φύλλο δεδομένων DCM3414V50M06A8C01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάση - Εισόδου (Min) 16V Τάση - Εισόδου (Max) 50V
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.38" L x 1.40" W x 0.37" H (85.9mm x 35.5mm x 9.3mm)
Σειρά VI Chip® DCM® Ισχύς (Watts) 180W
Συσκευασία Box Αλλα ονόματα 1102-5592
285-2559-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποδοτικότητα 90.5% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 36A