DCM3414B50M17C2C05
VicorVicor
DCM3414B50M17C2C05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 320W
Φύλλα δεδομένων: DCM3414B50M17C2C05.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 203 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 203 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCM3414B50M17C2C05 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 203 pcs Φύλλο δεδομένων DCM3414B50M17C2C05.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 16V Τάση - Εισόδου (Max) 50V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 3.47" L x 1.40" W x 0.37" H (88.1mm x 35.5mm x 9.3mm)
Σειρά VI Chip® DCM® Ισχύς (Watts) 320W
Συσκευασία Box Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 92.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 21.33A 16V - 50V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21.33A εφαρμογές ITE (Commercial)