DCM300P240T600A40
VicorVicor
DCM300P240T600A40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 600W
Φύλλα δεδομένων: 1.DCM300P240T600A40.pdf2.DCM300P240T600A40.pdf3.DCM300P240T600A40.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 406 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 406 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCM300P240T600A40 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 4.242kV
Τάση - Εισόδου (Min) 200V Τάση - Εισόδου (Max) 420V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.88" L x 0.90" W x 0.29" H (47.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Σειρά VI Chip® DCM® Ισχύς (Watts) 600W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Αλλα ονόματα 1102-5394 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 93.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 25A 200V - 420V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εφαρμογές ITE (Commercial)