DCD300P280T500A40
VicorVicor
DCD300P280T500A40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος EVAL BRD FOR DCM300P280T500A40
Φύλλα δεδομένων: DCD300P280T500A40.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 168 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCD300P280T500A40 Κατασκευαστής Vicor
Διαθέσιμη ποσότητα 168 pcs Φύλλο δεδομένων DCD300P280T500A40.pdf
Τάσης - Έξοδος 28V Τάση - Είσοδος 200 V ~ 420 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος DCM300P280x500A40 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά VI Chip® DCM® ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Ισχύς - εξόδου 500W Έξοδοι και Τύπος 1, Isolated
Αλλα ονόματα 1102-5417 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - εξόδου 17.86A Τύπος του σκάφους Fully Populated