BCM48BT080M240A00
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 240W
Φύλλα δεδομένων: BCM48BT080M240A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 653 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCM48BT080M240A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 240W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 653 pcs Φύλλο δεδομένων BCM48BT080M240A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 38V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Bus Converter Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® BCM® Ισχύς (Watts) 240W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 95%
Λεπτομερής περιγραφή Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 8V 36A 38V - 55V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 36A