BCM48BF080T240A00
VicorVicor
BCM48BF080T240A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 240W
Φύλλα δεδομένων: BCM48BF080T240A00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCM48BF080T240A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 240W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1605 pcs Φύλλο δεδομένων BCM48BF080T240A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 38V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Bus Converter Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® BCM® Ισχύς (Watts) 240W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 95%
Λεπτομερής περιγραφή Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 8V 36A 38V - 55V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 36A