BCM48BF030M210A00
VicorVicor
BCM48BF030M210A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3V 210W
Φύλλα δεδομένων: BCM48BF030M210A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 668 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 668 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCM48BF030M210A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3V 210W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 668 pcs Φύλλο δεδομένων BCM48BF030M210A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 38V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Bus Converter Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® BCM® Ισχύς (Watts) 210W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, UVLO Αποδοτικότητα 94.3%
Λεπτομερής περιγραφή Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 3V 70A 38V - 55V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 70A