BCM384P120T1K5ACR
VicorVicor
BCM384P120T1K5ACR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 1500W
Φύλλα δεδομένων: BCM384P120T1K5ACR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 473 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCM384P120T1K5ACR Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 473 pcs Φύλλο δεδομένων BCM384P120T1K5ACR.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 4.242kV
Τάση - Εισόδου (Min) 260V Τάση - Εισόδου (Max) 410V
Τύπος Bus Converter Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm)
Σειρά VI Chip® BCM® Ισχύς (Watts) 1500W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module
Αλλα ονόματα 1102-5677
BCM384P120T1K5ACR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 97.4% Λεπτομερής περιγραφή Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 12V 125A 260V - 410V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 125A εφαρμογές ITE (Commercial)