BCM352F110T300B00
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 11V 300W
Φύλλα δεδομένων: 1.BCM352F110T300B00.pdf2.BCM352F110T300B00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCM352F110T300B00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 11V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1306 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BCM352F110T300B00.pdf2.BCM352F110T300B00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 11V Τάσης - Απομόνωση 4.242kV
Τάση - Εισόδου (Min) 330V Τάση - Εισόδου (Max) 365V
Τύπος Bus Converter Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® BCM® Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 33-SMD Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 95.5%
Λεπτομερής περιγραφή Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 11V 28.5A 330V - 365V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 28.5A