BCD48BF080T240A00
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος BCM 38/48/55/8.0/240W CUST EVAL
Φύλλα δεδομένων: 1.BCD48BF080T240A00.pdf2.BCD48BF080T240A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 894 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCD48BF080T240A00 Κατασκευαστής Vicor
Διαθέσιμη ποσότητα 894 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BCD48BF080T240A00.pdf2.BCD48BF080T240A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 8V Τάση - Είσοδος 38 V ~ 55 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος BCM48Bx080y240A00 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά VI Chip® BCM® ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Ισχύς - εξόδου 240W Έξοδοι και Τύπος 1, Isolated
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα - Αλλαγή 1.52MHz Λεπτομερής περιγραφή BCM48Bx080y240A00 VI Chip® BCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Τρέχουσες - εξόδου 36A Τύπος του σκάφους Fully Populated