VL-PS200-ATX
VersaLogic CorporationVersaLogic Corporation
VL-PS200-ATX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: VersaLogic Corporation
Περιγραφή προϊόντος ACCY POWER SUPPLY FOR DEV KIT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VL-PS200-ATX
Αριθμός εξαρτήματος VL-PS200-ATX Κατασκευαστής VersaLogic Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 1352 pcs Φύλλο δεδομένων
προδιαγραφές 200W ATX-Style Development Power Supply Σειρά -
Αλλα ονόματα 1241-1253
Q7640658
VL-PS200-ATX-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant αξεσουάρ Τύπος Hardware
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VL-PS-WALL12-24
VL-PS-WALL12-24
Περιγραφή: WALL MOUNT 12V 24W POWER SUPPLY
Σε απόθεμα: 6006 pcs
Κατεβάστε: VL-PS-WALL12-24.pdf
RFQ
VL-SPX-5
VL-SPX-5
Περιγραφή: ET, 8 CHAN, HIGH/LOW SIDE SWITCH
Σε απόθεμα: 790 pcs
Κατεβάστε: VL-SPX-5.pdf
RFQ
VL-SPX-2
VL-SPX-2
Περιγραφή: ET, 16 DIGITAL I/O LINES
Κατεβάστε: VL-SPX-2.pdf
VL-PSC
VL-PSC
Περιγραφή: STD POWER SUPPLY CARD
Σε απόθεμα: 511 pcs
Κατεβάστε: VL-PSC.pdf
VL-MPEU-K1E32
VL-MPEU-K1E32
Περιγραφή: ENCRYPTED SSD 32GB MINIPCIE IT
Κατεβάστε: VL-MPEU-K1E32.pdf
VL-SPX-3
VL-SPX-3
Περιγραφή: ET, CANBUS
Κατεβάστε: VL-SPX-3.pdf
VL-MPEU-G3E-Z
VL-MPEU-G3E-Z
Περιγραφή: MODULE GPS PCIE RECEIVER
Σε απόθεμα: 493 pcs
Κατεβάστε: VL-MPEU-G3E-Z.pdf
VL-MPEU-K1E8
VL-MPEU-K1E8
Περιγραφή: ENCRYPTED SSD 8GB MINIPCIE IT
Κατεβάστε: VL-MPEU-K1E8.pdf
VL-PS-ATX12-300A
VL-PS-ATX12-300A
Περιγραφή: 1U SIZE ATX12V POWER SUPPLY
Σε απόθεμα: 723 pcs
Κατεβάστε: VL-PS-ATX12-300A.pdf
VL-SPX-4
VL-SPX-4
Περιγραφή: ET, 4 ANALOG OUT CHANNELS
Κατεβάστε: VL-SPX-4.pdf
VL-SPX-1
VL-SPX-1
Περιγραφή: ET, 8 ANALOG INPUT CHANNELS
Κατεβάστε: VL-SPX-1.pdf
VL-PS-WALL5-15
VL-PS-WALL5-15
Περιγραφή: WALL MOUNT 5V 15W POWER SUPPLY
Κατεβάστε: VL-PS-WALL5-15.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών