FLXR2RTP12
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
FLXR2RTP12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή προϊόντος RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" RED
Φύλλα δεδομένων: FLXR2RTP12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLXR2RTP12
Αριθμός εξαρτήματος FLXR2RTP12 Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" RED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12135 pcs Φύλλο δεδομένων FLXR2RTP12.pdf
Τύπος Flexible 12" (304.8mm) Σειρά FLXR
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Στυλ φακού Round with Domed Top
Μέγεθος φακού 7.1mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Red Flexible 12" (304.8mm) Round with Domed Top, 7.1mm Panel Mount Διαμόρφωση Single
Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLXR2RTP08
FLXR2RTP08
Περιγραφή: RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 8" RED
Σε απόθεμα: 17171 pcs
Κατεβάστε: FLXR2RTP08.pdf
RFQ
FLXR2RTP06
FLXR2RTP06
Περιγραφή: RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 6" RED
Σε απόθεμα: 14937 pcs
Κατεβάστε: FLXR2RTP06.pdf
RFQ
FLX_02
FLX_02
Περιγραφή: FLEX LIGHTPIPE 2"
Κατεβάστε: FLX_02.pdf
FLXR2GTP08
FLXR2GTP08
Περιγραφή: RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 8" GRN
Κατεβάστε: FLXR2GTP08.pdf
FLX_06
FLX_06
Περιγραφή: LITEPIPE ASSY 6" PANEL MNT
Κατεβάστε: FLX_06.pdf
FLX_08
FLX_08
Περιγραφή: LIGHTPIPE FLEXIBLE 8"
Κατεβάστε: FLX_08.pdf
FLX_04
FLX_04
Περιγραφή: FLEX LIGHTPIPE 4"