FLXR2CTP12
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
FLXR2CTP12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή προϊόντος RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" CLR
Φύλλα δεδομένων: FLXR2CTP12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLXR2CTP12
Αριθμός εξαρτήματος FLXR2CTP12 Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" CLR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16112 pcs Φύλλο δεδομένων FLXR2CTP12.pdf
Τύπος Flexible 12" (304.8mm) Σειρά FLXR
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Στυλ φακού Round with Domed Top Μέγεθος φακού 7.1mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 12" (304.8mm) Round with Domed Top, 7.1mm Panel Mount