FLXR2ATP12
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
FLXR2ATP12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή προϊόντος RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" AMB
Φύλλα δεδομένων: FLXR2ATP12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLXR2ATP12
Αριθμός εξαρτήματος FLXR2ATP12 Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" AMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13422 pcs Φύλλο δεδομένων FLXR2ATP12.pdf
Τύπος Flexible 12" (304.8mm) Σειρά FLXR
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Στυλ φακού Round with Domed Top Μέγεθος φακού 7.1mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Amber Flexible 12" (304.8mm) Round with Domed Top, 7.1mm Panel Mount