718AS15-10PK
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LAMP 718AS15 10 PACKED
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 718AS15-10PK
Αριθμός εξαρτήματος 718AS15-10PK Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Διαθέσιμη ποσότητα 5236 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Lamp
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: BRACKET 72MM FOR M4Q SERIES
Σε απόθεμα: 35736 pcs
Κατεβάστε: 71883-2-4053.pdf
RFQ
71853
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: BIT SQUARE SZ3 0.98" 2/PK
Κατεβάστε: 71853.pdf
RFQ
718A
718A
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: AIR IONIZER TEST KIT
Σε απόθεμα: 225 pcs
Κατεβάστε: 718A.pdf
718LR
718LR
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: SHEARS HIGH LEVERAGE
Κατεβάστε: 718LR.pdf
718A
718A
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 235VA CHAS MOUNT
Κατεβάστε: 718A.pdf
71854
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: BIT SET SQUARE 3PC
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HANDLE INSTR OCAL 6"DIA ALUM
Περιγραφή: HANDLE INSTR OCAL 6.437"DIA ALUM
718LRBP
718LRBP
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HD SHEAR L RING BALL TIPS 9-1/8"
Κατεβάστε: 718LRBP.pdf
718LR-P
718LR-P
Κατεβάστε: 718LR-P.pdf
Περιγραφή: HANDLE INSTR OCAL 4"DIA ALUM
718AS15
718AS15
Περιγραφή: LAMP INCANDESCENT T-1 SUB MIDGET
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών