5111F5LC
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 5111F5LC
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN 5/32" HOLE PANEL MOUNT
Φύλλα δεδομένων: 5111F5LC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5111F5LC
Αριθμός εξαρτήματος 5111F5LC Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Διαθέσιμη ποσότητα 5826 pcs Φύλλο δεδομένων 5111F5LC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 565nm Τάση 1.8V
Οπτική γωνία - Τύπος LED
Στυλ λήξης - Σειρά 5111F
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.16" (4.06mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 2.1mcd Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1) φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green Diffused 1.8V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Ρεύμα 7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5111F3
5111F3
Περιγραφή: LED AMBER 5/32" HOLE PANEL MOUNT
Σε απόθεμα: 5328 pcs
Κατεβάστε: 5111F3.pdf
RFQ
5111F7
5111F7
Περιγραφή: LED YELLOW 5/32" HOLE PANEL MNT
Σε απόθεμα: 160742 pcs
Κατεβάστε: 5111F7.pdf
RFQ
5111F7LC
5111F7LC
Κατεβάστε: 5111F7LC.pdf
5112
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: PLIERS HOLDER - CLOSED BOTTOM
Κατεβάστε: 5112.pdf
5111F1-5V
5111F1-5V
Περιγραφή: LED RED 5/32" HOLE PANEL MOUNT
Κατεβάστε: 5111F1-5V.pdf
5111F5
5111F5
Κατεβάστε: 5111F5.pdf
5111F5-5V
5111F5-5V
Κατεβάστε: 5111F5-5V.pdf
5111F1LC
5111F1LC
Κατεβάστε: 5111F1LC.pdf
5112
Κατασκευαστές: Davies Molding, LLC.
Περιγραφή: RUBBER GROMMET BLACK FOR CUT-OUT
Κατεβάστε: 5112.pdf
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: KNOB FLUTED 0.250" ALUMINUM
5111F3-5V
5111F3-5V
Κατεβάστε: 5111F3-5V.pdf
Κατασκευαστές: Aven
Περιγραφή: CUTTER SIDE OVAL FLUSH 4.5"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών