1052QAX5
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1052QAX5
Περιγραφή προϊόντος INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1052QAX5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1052QAX5
Αριθμός εξαρτήματος 1052QAX5 Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Διαθέσιμη ποσότητα 4064 pcs Φύλλο δεδομένων 1052QAX5.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 105 V ~ 125 V
Οπτική γωνία - Τύπος Neon
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Σειρά 1052QA
Ακροαματικότητα AC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.50" (12.70mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση - Διαφάνεια φακού -
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top φακός χρώμα Green
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Neon Panel Indicator Green 105 V ~ 125 V Round with Domed Top Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Ρεύμα -