SU6000XFMR2UTAA
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMARTONLINE STEP-DOWN ISOLATION
Φύλλα δεδομένων: SU6000XFMR2UTAA.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 59 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 59 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SU6000XFMR2UTAA Κατασκευαστής Tripp Lite
Περιγραφή SMARTONLINE STEP-DOWN ISOLATION Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59 pcs Φύλλο δεδομένων SU6000XFMR2UTAA.pdf
Τάσης - Έξοδος - Τύπος Online (Double Conversion)
Μέγεθος / Διαστάσεις 21.800" L x 17.500" W (553.72mm x 444.50mm) Σειρά Smart Online™
Ισχύς - Ονομαστική 6kVA / 6000W Γραμμές Media Προστατευόμενη -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Ύψος 3.500" (88.90mm)
Μορφή Rackmount, Tower καλώδιο Μήκος 4' (1.22m)
Αντιγράφων ασφαλείας Time - Μέγιστο φορτίο - εφαρμογές General Purpose, Industrial Control
AC Καταστήματα 13 (UPS)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SU60KMBPK
SU60KMBPK
Περιγραφή: BOX BRKR S STEEL 11.75" X 30.12"
Σε απόθεμα: 22 pcs
Κατεβάστε: SU60KMBPK.pdf
RFQ
SU60KMBPKX
SU60KMBPKX