SM2200RMXL2UTAA
Tripp LiteTripp Lite
SM2200RMXL2UTAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος UPS SMART RACKMOUNT AVR USB DB9
Φύλλα δεδομένων: SM2200RMXL2UTAA.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 71 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SM2200RMXL2UTAA Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 71 pcs Φύλλο δεδομένων SM2200RMXL2UTAA.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SM20WL-3TK6
SM20WL-3TK6
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONTACT PIN 20-22AWG CRIMP TIN
Σε απόθεμα: 95351 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SM22B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
SM22B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN HEADER R/A SMD 22POS ZPD
Σε απόθεμα: 54595 pcs
Κατεβάστε: SM22B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
RFQ
SM2200NAFTA
SM2200NAFTA
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: UPS 2200VA 1700W 6OUT TOWER
Κατεβάστε: SM2200NAFTA.pdf
SM22-TP
SM22-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 44V SOT23