RV1250ULHW
Tripp LiteTripp Lite
RV1250ULHW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος DC TO AC INVERTER W/ISOBAR SURGE
Φύλλα δεδομένων: RV1250ULHW.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 188 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RV1250ULHW
Αριθμός εξαρτήματος RV1250ULHW Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 188 pcs Φύλλο δεδομένων RV1250ULHW.pdf
Τάσης - Έξοδος 120VAC Τάση - Είσοδος 12VDC, 120VAC
Τύπος Inverter, UPS Μέγεθος 9.00" L x 8.75" W x 7.00" H (228.6mm x 222.3mm x 177.8mm)
Σειρά PowerVerter® δυνατότητα απομακρυσμένης Yes
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς - Έξοδος Surge 2.5kW
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 1.25kW Αλλα ονόματα RV1250ULHW-ND