PDU3XVN3G16
Tripp LiteTripp Lite
PDU3XVN3G16 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος PDU INTL 3-PHASE MONITORED 230V
Φύλλα δεδομένων: 1.PDU3XVN3G16.pdf2.PDU3XVN3G16.pdf3.PDU3XVN3G16.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 117 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 117 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PDU3XVN3G16
Αριθμός εξαρτήματος PDU3XVN3G16 Κατασκευαστής Tripp Lite
Περιγραφή PDU INTL 3-PHASE MONITORED 230V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PDU3XVN3G16.pdf2.PDU3XVN3G16.pdf3.PDU3XVN3G16.pdf
Τάση - Είσοδος 400V Τύπος PDU (Power Distribution Unit)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Προστασία υπερφόρτωσης Circuit Breaker(s) τοποθέτηση Τύπος Rack, Vertical
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Γραμμές Media Προστατευόμενη -
Υλικό περιβλήματος Steel Χαρακτηριστικά Load Meter
Ενέργεια - Τρέχουσες - Max 16A