PDU3MV6L2120
Tripp LiteTripp Lite
PDU3MV6L2120 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος PDU 3-PHASE METERED 208/120V
Φύλλα δεδομένων: 1.PDU3MV6L2120.pdf2.PDU3MV6L2120.pdf3.PDU3MV6L2120.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 260 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PDU3MV6L2120
Αριθμός εξαρτήματος PDU3MV6L2120 Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 260 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PDU3MV6L2120.pdf2.PDU3MV6L2120.pdf3.PDU3MV6L2120.pdf
Τάση - Είσοδος 208V Τύπος PDU (Power Distribution Unit)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Προστασία υπερφόρτωσης Circuit Breaker(s) τοποθέτηση Τύπος Rack, Vertical
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Γραμμές Media Προστατευόμενη -
Υλικό περιβλήματος Steel Χαρακτηριστικά Load Meter
Ενέργεια - Τρέχουσες - Max 16A
καλώδιο Μήκος 6' (1.83m) Connector - Έξοδος AC IEC 320-C13 (36), C19 (6), NEMA 5-20R (6)
Connector - Είσοδος AC NEMA L21-20P εγκρίσεις NOM, UL
AC Καταστήματα 48
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PDU3EVSR10L2130
PDU3EVSR10L2130
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: 3-PHASE PDU SWITCHED 10KW 200/20
Σε απόθεμα: 58 pcs
Κατεβάστε: PDU3EVSR10L2130.pdf
RFQ
PDU3MV6L2130A
PDU3MV6L2130A
Περιγραφή: PDU 3-PHASE METERED 208V 120V