P047-006-10A
Tripp LiteTripp Lite
P047-006-10A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος CABLE CONVERTER 10'
Φύλλα δεδομένων: P047-006-10A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P047-006-10A
Αριθμός εξαρτήματος P047-006-10A Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 4706 pcs Φύλλο δεδομένων P047-006-10A.pdf
Gauge Wire 16 AWG Αξιολόγηση τάσης 100 ~ 250V
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση -
Σειρά - Αλλα ονόματα P047-006-10A-ND
TL901
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 6.00' (1.83m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 6.00' (1.83m) Power Cord Black IEC 320-C14 To IEC 320-C19 SJT
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A καλώδιο τύπου SJT
Χρώμα Black Εγκρίθηκε Χώρες -
έγκριση σήματα - 2ο Connector IEC 320-C19
1ο Connector IEC 320-C14
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P0468NLT
P0468NLT
Κατασκευαστές: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 500UH 250MA 1.38 OHM
Σε απόθεμα: 4147 pcs
Κατεβάστε: P0468NLT.pdf
RFQ
P047-006
P047-006
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: POWER ADAPTER CORD C19 TO C14 6'
Σε απόθεμα: 6596 pcs
Κατεβάστε: P047-006.pdf
RFQ
Περιγραφή: COMMON MODE CHOKE 11.6A 2LN SMD