P006-008-13A
Tripp LiteTripp Lite
P006-008-13A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος CABLE IEC TO NEMA
Φύλλα δεδομένων: P006-008-13A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P006-008-13A
Αριθμός εξαρτήματος P006-008-13A Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 15911 pcs Φύλλο δεδομένων P006-008-13A.pdf
Gauge Wire 16 AWG Αξιολόγηση τάσης 125VAC
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση -
Σειρά - Αλλα ονόματα P006-008-13A-ND
TL870
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 8.00' (2.44m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 8.00' (2.44m) Power Cord Black NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A καλώδιο τύπου SJT