P005-002-14RA
Tripp LiteTripp Lite
P005-002-14RA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος CABLE CONVERTER 2'
Φύλλα δεδομένων: P005-002-14RA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P005-002-14RA
Αριθμός εξαρτήματος P005-002-14RA Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 4291 pcs Φύλλο δεδομένων P005-002-14RA.pdf
Gauge Wire 14 AWG Αξιολόγηση τάσης 100 ~ 250V
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση -
Σειρά - Αλλα ονόματα P005-002-14RA-ND
TL865
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 2.00' (609.6mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.00' (609.6mm) Power Cord Black IEC 320-C14, Right Angle To IEC 320-C13 SJT τρέχουσα Αξιολόγηση 15A