P004-005-13A
Tripp LiteTripp Lite
P004-005-13A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος CABLE CONVERTER 5'
Φύλλα δεδομένων: P004-005-13A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P004-005-13A
Αριθμός εξαρτήματος P004-005-13A Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 15102 pcs Φύλλο δεδομένων P004-005-13A.pdf
Gauge Wire 16 AWG Αξιολόγηση τάσης 100 ~ 250V
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση -
Σειρά - Αλλα ονόματα P004-005-13A-ND
TL860
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 5.00' (1.52m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 5.00' (1.52m) Power Cord Black IEC 320-C14 To IEC 320-C13 SJT
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A καλώδιο τύπου SJT